PIVOWAR > Rodinný Pivovar Zichovec

Klobuky, ČR
facebook.com/pivovarzichovec

Je to ešte pivo?  

Zverejnené 13.08.2020 21:53   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#Wild Specialty Beer #Rodinný Pivovar Zichovec

Nemám vôbec žiaden problém s NEIPAmi, milkshake týmto alebo smoothie oným alebo keď sa do piva pridajú kilá naozajstného ovocia, a to potom prevalcuje všetky ostatné chute.
Rodinný pivovar Zichovec vzal indický nápoj Mango lassi a pretvoril ho k obrazu svojmu. Popis "je to tak hustý, že se nepodařilo stočit ani láhev" hovorí za všetko.
Hneď akonáhle mi príde manuál JJCP (Juice Judge Certification Program), doplním aj bodovanie.

» čítaj ďalej

Marakujový džúsik  (86/100)

Zverejnené 24.07.2020 23:15   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#NEIPA #Rodinný Pivovar Zichovec

Ktorý český pivovar varí najviac pív v štýle NEIPA, Milkshake IPA alebo kyseláčov? A do toho sa ešte neboja pridať ovocie? Bingo! Rodinný Pivovar Zichovec. Je libo NEIPU s passion fruit? Žiaden problém!

» čítaj ďalej

Jahodový koktejlík  (84/100)

Zverejnené 23.07.2020 19:46   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#Milkshake IPA #Rodinný Pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec na týchto stránkach vôbec netreba predstavovať. Musím ale trošku poopraviť predchádzajúce tvrdenie, že nevedia navariť "normálne" pivo. Pil som už od nich aj ležiaky, ale radšej zostanem pri vyšších percentách a šialených kombináciách.
Apropo je libo jahodový milkshake?

» čítaj ďalej

Odriekavanie pivnej mantry (z archívu)  

Zverejnené 03.05.2020 15:35   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#Doppelbock #Rodinný Pivovar Zichovec

Nebojím sa napísať, že Rodinný pivovar Zichovec nevie uvariť normálne pivo. U málokoho v Česko-Slovensku by ste našli dlhší zoznam šialeností, ktoré vymysleli a úspešne navarili. O dobrej piteľnosti nehovoriac. Tak len schálne zopár ich posledných výtvorov: Sour passion fruit + guava (verzia s passion fruit je parádne pitíčko nielen v lete na teráske), Mango milkshake NEIPA (úplna úchylarčina = mliečny koktejl teleportovaný z USA päťdesiatych rokov s pivom a mangom!) a rôzne dvakrát chmelené double IPY a NEIPY. Jedným slovom - MASAKER!

» čítaj ďalej

Škoricová muška  (75/100)

Zverejnené 20.02.2020 12:40   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#NEIPA #Falkon Independent Brewery #Rodinný Pivovar Zichovec

Ďalšia šleha od bláznov zo Zichovského pivovaru, tentoraz uvarená v kooperácii s Falkonom (pre mňa momentálne dva top české pivovary). Že vraj Sour NEIPA so škoricou. Kde a kedy to skončí? Ja dúfam, že nikdy. Poďme teda na to!

» čítaj ďalej

Kyslé kávové šialenstvo  (88/100)

Zverejnené 19.02.2020 17:58   |   autor: adrik   |   diskusia: 0
#Berliner Weisse #Rodinný Pivovar Zichovec

Už som to niekoľkokrát písal aj na iných portáloch a budem sa zase opakovať: V Zichovci nevedia navariť normálne obyčajné pivo! Stále to sú len úplné pomätenosti v tom najlepšom slova zmysle, ktoré vždy s nadšením vyskúšam. A že toho už povymýšľali. Hoci nie som vôbec kávičkár, siahol som aj po ich kávovom kyseláči, aj keď som už niečo podobné pil od ich kolegovcov z pivovaru Falkon.

» čítaj ďalej